Czas na Zawodowców – nowości w sieci hurtowni Euroterm

Prezes zarządu hurtowni Euroterm

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

ZAWODOWCY to program korzyści oparty na 3 filarach. Jego sercem jest system lojalnościowy stworzony na prostej zasadzie – kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody. Klienci, którzy dołączą do ZAWODOWCÓW, za zakupy w Eurotermie zdobywają punkty i sami decydują na co chcą je wymienić. Punkty naliczane są za wszystkie zakupy – od złączek i kolanek po kotły i pompy ciepła, niezależnie czy kupione za pośrednictwem hurtowni internetowej na www.euroterm24.pl czy w jednej z 30 hurtowni stacjonarnych zlokalizowanych w całej Polsce.

Profesjonalne firmy instalacyjne to największa i bardzo ważna dla nas grupa klientów. Oddajemy w ich ręce szereg narzędzi, które usprawniają ich pracę. To między innymi ofertownik do tworzenia gotowych ofert na wykonanie instalacji czy kalkulator ogrzewania podłogowego. Chcemy, aby odczuli, że cenimy sobie naszą współpracę, dlatego postanowiliśmy wzmocnić ją o dodatkowe benefity – wyjaśnia Michał Martowicz, prezes zarządu firmy Euroterm.

Michał Martowicz, prezes zarządu firmy Euroterm

ZAWODOWCY mogą liczyć na wiele korzyści. Już na start otrzymują punkty, które mogą wymienić na nagrody dostępne w bogatym katalogu nagród. Znajdą w nim narzędzia potrzebne do pracy, a także asortyment przydatny w domu czy vouchery na wyjazdy. Poza nagrodami za zakupy, każdy uczestnik programu zyskuje dostęp do profesjonalnych szkoleń stacjonarnych prowadzonych przez cenionych producentów techniki grzewczej i sanitarnej. Cykliczne spotkania szkoleniowe to kolejny filar programu ZAWODOWCY. Dodatkowo każdy uczestnik może dołączyć do zamkniętej grupy branżowej, w której producenci i instalatorzy wymieniają się wiedzą, a także specjalnymi ofertami promocyjnymi.

Wojciech Procyk, dyrektor sprzedaży w firmie Euroterm
Wojciech Procyk, dyrektor sprzedaży w firmie Euroterm

Nasi klienci to zawodowcy. Wykazują pełny profesjonalizm w swojej pracy i oczekują tego samego od nas. Nie możemy ich zawieść. W programie ZAWODOWCY tworzymy dla nich miejsce do doskonalenia swojej wiedzy, wyłapywania specjalnych okazji cenowych i dzięki temu budowania własnej oferty jeszcze bardziej atrakcyjnej dla klientów końcowych – mówi dyrektor sprzedaży, Wojciech Procyk.

Program ZAWODOWCY ruszył pełną parą 9 stycznia br. Może do niego przystąpić każdy instalator w Polsce, niezależnie czy w jego okolicy znajduje się hurtownia Eurotermu. Uczestnictwo w programie gwarantuje mu opiekę przedstawiciela handlowego pracującego w terenie oraz dostawę towarów na następny dzień roboczy. Wystarczy, że założy konto na www.euroterm24.pl i wyrazi zgodę na uczestnictwo. Od tego momentu każdy jego zakup w hurtowni Euroterm premiowany jest punktami.

Twarzą programu został niedźwiedź-instalator o wdzięcznym imieniu ET. Towarzyszy on ZAWODOWCOM na każdym kroku, podpowiadając jak zbierać punkty, korzystać z benefitów programu czy zagadując do instalatorów w grupie branżowej. ET nie jest jednak sam. Program wspierają także znani producenci techniki grzewczej i sanitarnej, m.in. Vaillant, Wolf, Geberit, Ferro, Salus czy Comap. Ich obecność w ZAWODOWCACH to potwierdzenie wysokiej jakości, na jaką liczyć może każdy uczestnik programu. Programu stworzonego od ZAWODOWCÓW dla ZAWODOWCÓW.

Źródło:
euroterm24.pl

Related posts

Leave a Comment