Ciepło i komfort w nowoczesnej odsłonie

grzejnik elektryczny

Nowy szklany grzejnik elektryczny na podczerwień E-TECH marki Vasco

Szklany grzejnik elektryczny na podczerwień E-TECH to nowoczesne i efektywne rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń. Posiada wiele zalet, które wyróżniają go spośród tradycyjnych grzejników konwekcyjnych. Jest idealnym wyborem dla osób ceniących sobie komfort, nowoczesność i design. Dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania i równomiernemu rozprowadzaniu ciepła, odczuwalny jest on z niezwykłą przyjemnością.

Promieniowanie podczerwone przypomina ciepłe promienie słoneczne, nie powodując przesuszania powietrza ani pylenia kurzu. Ma pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie ludzi, poprawiając krążenie krwi i relaksując mięśnie. Pomaga również zwalczać alergie, bóle stawów, mięśni oraz infekcje dróg oddechowych. Ze względu na swoją niską częstotliwość i moc, jest naturalny i bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Technologia podczerwieni została wykorzystana w nowym szklanym grzejniku elektrycznym na podczerwień E-TECH marki Vasco. To nowoczesne i efektywne rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń, którego zalet nie sposób przecenić.

Moc podczerwieni

Grzejnik działa na zasadzie promieniowania, a nie konwekcji. Można go porównać do sauny na podczerwień, emitującej promieniowanie cieplne, które ogrzewa przedmioty i ludzi w jego zasięgu. Sauna na podczerwień wykorzystuje podobne promieniowanie, ale w wyższej temperaturze i intensywności.

kontroler temperatury

Działa ono na głębsze tkanki ciała, pobudzając procesy metaboliczne, takie jak spalanie tłuszczu czy usuwanie toksyn. Grzejnik na podczerwień nie ma aż takiego wpływu na organizm, ponieważ jego temperatura jest znacznie niższa i ogranicza się do ogrzewania powierzchni skóry. Nie emituje również szkodliwych substancji ani hałasu, co czyni go bezpiecznym i ekologicznym.

Energooszczędne rozwiązanie

Szklany grzejnik elektryczny na podczerwień E-TECH marki Vasco jest oszczędny w zużyciu energii. Ogrzewa bezpośrednio ludzi i przedmioty w pomieszczeniu, a nie powietrze. Dzięki temu nie dochodzi do strat ciepła spowodowanych ruchem powietrza i nie trzeba często wietrzyć pomieszczenia.

Zobacz również: Na co zwracać uwagę przy wyborze izolacji do instalacji sanitarnej i grzewczej? >>

Promieniowanie podczerwone ma również wyższą sprawność energetyczną niż konwekcja, ponieważ nie musi pokonywać oporu powietrza ani ogrzewać całej objętości pomieszczenia. Szacuje się, że grzejnik elektryczny na podczerwień zużywa o 30-50% mniej energii niż tradycyjny grzejnik konwekcyjny.

Estetyczny wygląd

To jednak nie wszystko, co oferuje szklany grzejnik elektryczny na podczerwień E-TECH marki Vasco. Oprócz funkcjonalności, posiada on także estetyczny wygląd. Jego elegancki i nowoczesny design sprawia, że doskonale pasuje do każdego wnętrza, tworząc przyjemną atmosferę w domu lub biurze.

szklany grzejnik elektryczny na podczerwień E-TECH marki Vasco

Panel przedni wykonany z bezpiecznego szkła jest szczególnie atrakcyjny i dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, czarnej z aluminiową ramką, oraz dwóch rozmiarach: 60 x 100 cm i 60 x 150 cm. Dodatkowo, opcjonalne poręcze na ręczniki ze szczotkowanej stali nierdzewnej sprawiają, że grzejnik świetnie sprawdzi się również w łazience czy kuchni.

Łatwy montaż, intuicyjna obsługa

Grzejnik elektryczny na podczerwień E-TECH jest łatwy w montażu i obsłudze. Nie wymaga podłączenia do instalacji centralnego ogrzewania. Można go zamontować na ścianie, wpiąć do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do puszki elektrycznej. Sam montaż zajmuje zwykle kilka minut, a obsługa grzejnika jest prosta i intuicyjna, umożliwiając łatwą regulację temperatury i czasu pracy. Dodatkowo, dołączony w komplecie bezprzewodowy termostat pokojowy WXR posiada czytelny wyświetlacz LCD oraz przydatne funkcje, takie jak detektor otwartych okien czy programator tygodniowy. Pozwala on na precyzyjne ustawienie żądanej temperatury w zakresie od 5°C do 35°C z dokładnością do 0,5°C.

Źródło:
Vasco

Related posts

Leave a Comment