Electra M&E Polska – inwestuje w rozwój

firma w dziedzinie instalacji

Firma realizuje kontrakt dla konsorcjum Unibail-Rodamco-Westfield

Electra M&E Polska, wiodąca firma w dziedzinie instalacji, rozpoczęła realizację kontraktu w Überseequartier w Hamburgu już w 2022 roku. Projekt obejmuje wykonanie instalacji dla południowej części wielofunkcyjnego obiektu, usytuowanego nad Łabą, w prestiżowej części miasta.

W ramach kontraktu odpowiadamy za wykonanie instalacji grzewczo-chłodniczych oraz wodno-kanalizacyjnych w obszarze garaży oraz przestrzeni wspólnych części południowej kompleksu. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Udział w tym projekcie nie tylko stanowi potwierdzenie naszego profesjonalizmu, ale także otwiera nowe możliwości zatrudnienia dla polskich inżynierów. To doskonały przykład promocji naszych krajowych talentów i ekspertów na arenie międzynarodowej – podkreśla Robert Protyński, prezes zarządu Electra M&E Polska.

Zobacz także: Na co zwracać uwagę przy wyborze izolacji do instalacji sanitarnej i grzewczej? >>

Planowane etapy prac obejmują przygotowanie i uzgodnienie dokumentacji montażowej, dostawę urządzeń i materiałów, prace montażowe, rozruch i regulację wykonanych instalacji, opracowanie dokumentacji powykonawczej, instruktaż obsługi i szkolenie personelu, aż wreszcie odbiory wykonanych instalacji. Projekt Überseequartier Hamburg jest znaczącym przedsięwzięciem, a Electra M&E Polska współpracuje przy nim z siostrzaną firmą, Electra M&E Deutschland GmbH. Dodatkowe wsparcie zapewnia firma IPID Engineering Sp. z o.o., spółka-córka Electra M&E Polska, która odpowiada między innymi za instalacje elektryczne, teletechniczne oraz automatykę dla obszaru Kinopolis.

Prace rozpoczęły się jesienią 2022 roku, a otwarcie całego kompleksu planowane jest na wiosnę 2024 roku.

W ramach tego kontraktu mamy możliwość nie tylko dostarczenia wysokiej jakości usług instalacyjnych, ale także wzmocnienia naszej reputacji jako solidnego partnera w branży instalacyjnej. Dzięki zaufaniu, jakim nas obdarzono, możemy kontynuować naszą misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań i spełniania najwyższych standardów jakości. Jest to dla nas ważny krok i potwierdzenie pozycji j wiodącej firmy w dziedzinie instalacji grzewczo-chłodniczych. wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych i teletechnicznych oraz innych. Nasza zaangażowana ekipa inżynierów i specjalistów niezawodnie przyczyni się do sukcesu Überseequartier Hamburg, tworząc nowe rozwiązania dla kompleksu Kinopolis i przyczyniając się do rozwoju tej nowocześnie zaprojektowanej przestrzeni – dodaje prezes Protyński.

Źródło:
Electra M&E Polska

Related posts

Leave a Comment