Budmika 2018

To IV edycja studenckiej konferencji budowlanej, największej w Polsce. Studenci I, II i III stopnia studiów wraz z absolwentami zaprezentują na niej zagadnienia dotyczące szeroko pojętego budownictwa, inżynierii środowiska oraz architektury.

Dzięki współpracy z kołami naukowymi z największych uczelni technicznych w Polsce biorą w niej udział najaktywniejsi i najambitniejsi studenci w kraju. Zainteresowanie Budmiką jest z każdą edycją coraz większe o czym świadczy ilość zgłaszanych referatów. Priorytetem dla organizatorów jest także atmosfera podczas konferencji, możliwość wymiany poglądów i pomysłów oraz integracja środowiska młodych inżynierów.

Obok panelu międzynarodowego dla studentów programu Erasmus, pragniemy w przyszłości otworzyć specjalny panel techniczny dla naszych młodszych kolegów z najbardziej renomowanych techników budowlanych w Polsce. Konsekwentnie staramy się, aby z każdą edycją organizować wydarzenia promujące zawód inżyniera oraz debaty i seminaria poruszające problemy związane z jego specyfiką.

Budmika wykreowała płaszczyznę dla kreatywnych, wyróżniających się młodych ludzi, którzy w przyszłości mogą stanowić o sile przedsiębiorstw i na stałe wpisała się do akademickich kalendarzy. Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Studentów Budownictwa oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa. Wspierane one są przez Koło Naukowe Inżynierii Środowiska oraz Koło Naukowe Studentów Architektury na Politechnice Poznańskiej. Patronami Honorowymi konferencji są: JMR prof. dr hab. inż. Tomasz Łodygowski oraz Prezydent Miasta Poznania.Budmika 2018 odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia w Poznaniu na terenie Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej.

Więcej na www.budmika.pl.

Źródło: budmika.pl

Related posts

Leave a Comment