Haier AC z nową stroną internetową

Nowa strona internetowa Haier AC została stworzona w oparciu o najnowsze technologie umożliwiające dostęp do szukanych materiałów czy produktów.

Na nowej stronie internetowej jest przedstawiona cała oferta produktowa systemów klimatyzacji Haier. Strona podzielona została na dwa główne działy: DLA DOMU, gdzie Odbiorca końcowy może znaleźć najlepsze rozwiązania klimatyzacji do montażu w mieszkaniach czy domach, oraz dział DLA BIZNESU, w którym Instalatorzy i Dystrybutorzy mają dostęp do pełnej oferty klimatyzatorów komercyjnych przeznaczonych na większe inwestycje.

Ponadto wyróżniono działy: SZKOLENIA, gdzie w przyszłości zainteresowani będą mogli wyrazić chęć uczestnictwa w szkoleniu; DO POBRANIA z niezbędną dokumentacją; dział SERWIS z formularzem zgłoszeniowym oraz dział AKTUALNOŚCI, gdzie na bieżąco będą pojawiały się nowe wpisy.

Zapraszamy do odwiedzenia Haier AC: www.haier-ac.pl

Related posts

One Thought to “Haier AC z nową stroną internetową”

  1. jesteśmy sami, czy mamy kilkuosobową rodzinkę, styl opracowania wystroju wnętrz będzie różny. Obecnie z uwagi na duży koszt mieszkań w miastach, coraz mocniej popularne są mieszkania z aneksem kuchennym otwartym na pokój dzienny. Dzięki temu dość nieduże mieszkanie da tak potrzebne nam poczucie przestrzeni. Rzecz jasna takie rozwiązanie będzie miało pewne wady, jednak sądzimy, że jest ono dla większości z ludzi naprawdę sprawdzone rozwiązanie. http://ogrzany.pl/2018/01/29/jaki-grzejnik-wybrac/

Leave a Comment