Elegancja zaklęta w kamieniu drzwi AWIDOOR od AWILUX inspirowane kamiennym pięknem i trwałością

Drzwi w kamieniu

Minerał pokrywający gorące jądro Ziemi i wydostający się na powierzchnię podczas erupcji wulkanu, który po ostygnięciu zamienia się w twardą skałę o szerokim zastosowaniu? A może szlachetna odmiana marmuru, której złoża znaleźć można w okolicy włoskiej miejscowości o tej samej nazwie?

Produkty tworzone latami z naturalnych, kamiennych surowców powstałych w różnych zakątkach świata od zarania dziejów stanowią wysoce wartościowe przedmioty zachwycające trwałością, pięknem i niepowtarzalnym urokiem. Te same przymioty charakteryzują także inspirowane kamieniem wypełnienia drzwiowe w 3 liniach stylistycznych z kolekcji AVANGARDE od AWILUX.

Drzwi AWIDOOR od AWILUX
Awilux Awidoor Avangarde Stone,
Fot. AWILUX

Basalt, Carrara i Stone to nie tylko zaawansowane technologicznie rozwiązania drzwiowe, ale również hołd oddany naturze i pięknu kamienia naturalnego – wulkanicznej skale czy luksusowemu marmurowi. Nowe, prestiżowe wypełnienia z kolekcji drzwi wejściowych AVANGARDE od AWILUX dają wrażenie masywności i naturalności wejścia do domu. Te eleganckie rozwiązania dostępne są w kilku różnych modelach, nazwanych imionami greckich bogów.

STONE – kamienne wejście

Kamień – trwały, gładki i wyjątkowy surowiec budowlany i dekoracyjny – był bazą do stworzenia kolekcji STONE. Ta wyjątkowa linia stylistyczna drzwi wejściowych AWIDOOR łączy w sobie naturalny wygląd płyt kamiennych i funkcjonalność ceramicznej okładziny. Dzięki temu drzwi zachwycają wyglądem już od progu, szczególnie podkreślając wyjątkowy charakter futurystycznych i ekstrawaganckich domów.

W linii STONE z kolekcji Awidoor AVANGARDE mamy do wyboru modele Apollo, Hermes, Ares, Atena i Hestia. Ich nazwy nawiązują do imion bogów, których możemy znaleźć w mitologii greckiej. A z czym kojarzy nam się mitologia? Oczywiście z uniwersalną klasyką, która nigdy się nie starzeje.

Zobacz również:
http://gazetainstalacyjna.pl/2021/08/19/dobry-klimat-w-domu/

BASALT – skała z wulkanu

Bazalt to minerał, który pokrywa gorące jądro Ziemi, a wydostaje się na powierzchnię podczas erupcji wulkanu. Po ostygnięciu zamienia się w twardą skałę o szerokim zastosowaniu – najczęściej w budownictwie. Ta wulkaniczna skała stała się inspiracją do stworzenia drzwi wejściowych AWIDOOR BASALT.

Drzwi AWIDOOR od AWILUX
Awilux Awidoor kolekcja Avangarde Basalt,
Fot. AWILUX

Estetyka tych wypełnień odzwierciedla siłę i moc natury – taką, jaką wyróżnia się bazalt. Rozwiązania przywołujące piękno bazaltu idealnie wpasują się w nowoczesne projekty – w stylu minimalistycznym grając pierwsze skrzypce, natomiast w przypadku stylu industrialnego – nadając bryle budynku głębi i charakteru.

CARRARA – marmur karryjski

Inspiracją do stworzenia wypełnień CARRARA z linii drzwi AVANGARDE była szlachetna odmiana marmuru rodem z włoskiej Carrary. Ceramiczne wypełnienie, które nawiązuje do struktury tego marmuru, nadaje drzwiom wejściowym luksusowego charakteru. Dzięki nim już od samego progu można podkreślić wyjątkowość stylu, który wybierają inwestorzy inspirujący się pięknem marmuru. Drzwi z wypełnieniem CARARA sprawdzą się w nowoczesnych budynkach, których wejście będzie pełne luksusowego szyku.

Kamienne inspiracje drzwiowe w wersji premium

Oferta drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX powstała w oparciu o realne potrzeby inwestorów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Szeroki wybór stylistyczny jest inspiracją dla architektów, a wysoka jakość wykonania sprawia, że zainspirowane mineralnym pięknem drzwi gwarantują wygodę użytkowania na lata.

Drzwi AWIDOOR od AWILUX
Awilux Awidoor Avangarde Stone,
Fot. AWILUX

Drzwi aluminiowe z linii AVANGARDE o głębokości zabudowy 90 mm to wyjątkowe modele z kamiennymi wypełnieniami. W standardzie mają ukryte skrzydło od strony zewnętrznej, jednak za dodatkową opłatą możliwa jest również wersja obustronna. W podstawowym wyposażeniu wewnętrzna strona drzwi jest gładka, w kolorze białym lub antracytowym. Istnieje również możliwość zamontowania lustra po wewnętrznej stronie drzwi.

Nowe wypełnienia z linii AVANGARDE – Basalt, Carrara oraz Stone – to odpowiedź na zapotrzebowanie inwestorów na wysoce luksusowe i naturalne rozwiązania. Nowości w ofercie AWILUX to bardzo eleganckie, ceramiczne wypełnienia drzwiowe przywołujące estetykę masywnych płyt z kamienia, bazaltu lub marmuru. Dzięki nowym, ekskluzywnym drzwiom zarówno prestiżowe obiekty, jak i szykowne domy jedno- i wielorodzinne zyskają nie tylko bezpieczeństwo i wygodę, ale także elegancję i piękno czerpiące z natury.

Sprawdź także:
http://www.rynekinstalacyjny.pl/aktualnosc/id11693,walne-zebranie-krajowego-forum-chlodnictwa

Źródło:
AWILUX

Related posts

Leave a Comment