Narzędzia AEG dla branży instalacyjnej

Młot udarowo-obrotowy SDS-PLUS 18 V BBH 18

Marka AEG wprowadza na rynek wiele praktycznych rozwiązań mających wspomagać pracę fachowców z branży instalacyjnej. Wysokowydajne, poręczne, a przede wszystkim niezwykle trwałe elektronarzędzia zostały stworzone z myślą o robotach montażowych, które często są wykonywane w trudnych warunkach.

Branża wentylacyjna, klimatyzacyjna, grzewcza i chłodnicza to bardzo wymagające sektory, dla których ogromne znaczenie ma jakość używanego sprzętu. Marka AEG od lat dostarcza instalatorom innowacyjne i wydajne rozwiązania, oparte na technologii PRO LITHIUM-ION, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności i jakości wykonywanej pracy.

Do ciężkich i inwazyjnych prac

Młot udarowo-obrotowy SDS-PLUS 18 V BBH 18
Młot udarowo-obrotowy SDS-PLUS 18 V BBH 18

Młot SDS-plus z rękojeścią typu L do wiercenia i montażu w betonie (maks. średnica 24 mm). Energia udaru 2,3 J zapewnia wysoką wydajność pracy. Urządzenie posiada możliwość wyłączenia ruchu obrotowego przy lżejszym dłutowaniu i udaru przy wierceniu w drewnie lub metalu. Dla pełnej ochrony użytkownika młot został wyposażony w sprzęgło przeciążeniowe.

Młot 12 BBH 12
Młot 12 BBH 12

Młot SDS-plus z rękojeścią typu L do wiercenia i montażu w betonie (maks. średnica 13 mm). Energia udaru 0,9 J zapewnia wysoką wydajność pracy, a wbudowany wskaźnik naładowania akumulatora zapewnia pełną kontrolę podczas pracy. W zestawie z adapterem do bitów.

Bezproblemowe wkręcanie i wykręcanie

Zakrętarka udarowa OIL PULSE 18V BBS18 OP
Zakrętarka udarowa OIL PULSE 18V BBS18 OP

BBS18 OP to kompaktowa i ergonomiczna zakrętarka udarowa o długości całkowitej 152 mm i momencie obrotowym 73 Nm. 3-biegowa wydajna przekładnia zapewnia prędkość do 2400 obr./min. Nowa technologia silnika bezszczotkowego umożliwia uzyskanie ekstremalnej szybkości wkręcania śrub nawet do M14.

Frezowanie, piłowanie, cięcie i szlifowanie

Urządzenie wielofunkcyjne 18V OMNI 18C
Urządzenie wielofunkcyjne 18V OMNI 18C

Urządzenie wielofunkcyjne zapewnia większą moc i jeszcze dłuższy czas pracy. Idealne do frezowania, piłowania, cięcia i szlifowania. Możliwość wymiany głowicy bez użycia narzędzi daje komfort łatwego dostosowywania urządzenia do różnych zastosowań. Posiada duży 2-palcowy przełącznik z regulacją prędkości. Konstrukcja urządzenia jest idealnie dopasowana do pracy jedną ręką.

www.aeg-powertools.eu

Related posts

Leave a Comment