Kolejne modele pralek Top Loader już w Polsce

Szybkość pracy, skuteczne usuwanie zabrudzeń, łatwy załadunek i rozładunek naszych ubrań – to wyznaczniki, na które zwracamy uwagę podczas zakupu pralki. Istotny jest również obniżony poziom hałasu jej pracy (zwłaszcza dla rodzin z dziećmi) oraz energooszczędność. Z myślą o tych potrzebach konsumentów firma Indesit wprowadziła na rynek nowe modele pralek Top Loader z linii Innex, które są już dostępne w Polsce.

Który model wybrać?

Wśród trzynastu nowych pralek linii Top Loader znajdziemy modele (np. BTWD610531PL), które charakteryzuje cicha praca – 58 dBA podczas prania oraz 75 dBA w trakcie wirowania. Najwyższa klasa energetyczna A+++ gwarantuje oszczędność energii, a dzięki wbudowanym 14 unikalnym programom, możemy dostosować pranie do własnych potrzeb, rodzaju zabrudzeń oraz materiału z którego wykonane są nasze ubrania (bawełniane, syntetyczne). Wśród dostępnych programów na uwagę zasługuje szczególnie program Turn&Wash, który doskonale sprawdzi się w przypadku lekko zabrudzonych ubrań. Pranie wykonywane jest w niskiej temperaturze i trwa zaledwie 45 minut, dzięki czemu przyczynia się do większej ochrony naszych ubrań.
Opcja prania Energy Saver, którą można dołączyć do programów przeznaczonych dla ubrań bawełnianych i syntetycznych, pozwala maksymalizować oszczędność energii (mniejsze rachunki za prąd) oraz chronić środowisko naturalne. Wynika to z faktu, że pralka nie korzysta z podgrzewania wody używanej do prania, ponieważ zmieniona dynamika pracy bębna podczas cyklu oraz płynny detergent gwarantują dobre rezultaty końcowe.

Otwórz się… na komfort prania!

Wybrane modele nowych pralek Top Loader posiadają automatyczne pozycjonowanie bębna, który po zakończeniu prania ustawi się automatycznie w pozycji górnej, ułatwiając tym samym dostęp do ubrań. W pralkach bez pozycjonowania bębna należało go ręcznie obracać do pozycji umożliwiającej otwarcie, co było szczególnie uciążliwe podczas prania dużego i ciężkiego załadunku.
Bęben pralki został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalnie delikatne i bezpieczne dla użytkownika otwieranie po zakończeniu pracy pralki – Soft Opening. Pozycjonowanie bębna, zwiększona szerokość otworu załadunkowego oraz miękkie otwieranie to cechy produktu, dzięki którym codzienny załadunek i rozładunek pralki staje się jeszcze łatwiejszy.
Pralka posiada również wbudowany specjalny uchwyt „Push&Open”, który sprawia, że otwarcie wieka pralki jest możliwe w każdej sytuacji (nawet wówczas, kiedy trzymamy coś w rękach). Wystarczy nacisnąć go palcem lub łokciem i cieszyć się wygodą użytkowania.

Related posts

Leave a Comment