Aerlox – technologia lżejszej dachówki betonowej

Dach

Dachówkę wykonaną w technologii Aerlox można zastosować wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość i szczelność pokrycia, a konstrukcja dachu nie pozwala na zbyt duże obciążenie, np. przy renowacji starego dachu. Jej obniżona waga poprawia wydajność pracy dekarzy, a także tworzy nowe możliwości w realizacji dachów skośnych. Układanie dachu o powierzchni 200 m2 to około 2 tony mniej do podnoszenia i przenoszenia. Pozwala to nie tylko na zastosowanie bardziej filigranowej konstrukcji dachu, ale także ograniczenie emisji CO2 związanej z transportem.

Sprawdź także:

http://gazetainstalacyjna.pl/2021/07/29/piekarnik-do-zabudowy-sp-70-duo-od-solgaz/

Estetyka i jakość idące w parze

Producent, opracowując technologię, stawia na wysoką jakość i gwarancję niezawodności w połączeniu z unikatowym designem i estetyką. W technologii Aerlox produkowana jest dachówka Romańska BMI Braas, która posiada klasyczny kształt w nowoczesnym wydaniu. Dzięki temu przekonuje tradycjonalistów, jak i osoby poszukujące rozwiązań zgodnych
z aktualnymi trendami na rynku pokryć dachowych.

Dach pokryty modelem dachówki Romańska Aerlox ma wyważony profil, przez co wyróżnia się na tle standardowych zabudowań dzięki swojej filigranowości, wyglądając przy tym lekko i nowocześnie. Wybierając dachówkę wykonaną w tej technologii klient, otrzymuje wysoką jakość wraz z nieprzeciętnym wyglądem oraz wszystkie, potrzebne akcesoria do jej montażu. Ponadto zastosowanie tego rozwiązania wpływa na poprawę środowiska i efektywności pracy dekarzy.

Zobacz również:

http://www.rynekinstalacyjny.pl/aktualnosc/id11658,zmiana-mocy-przylaczeniowej-dla-stanowisk-postojowych-spowoduje-wzrost-cen-mieszkan

Ekologiczny aspekt

Jednym z głównych celów marki BMI Braas jest efektywne wykorzystanie energii potrzebnej do produkcji dachówek, aby maksymalnie ograniczyć emisję CO2 oraz inne negatywne wpływy produktów na środowisko. Mniejsza waga dachówki to mniejsze zużycie surowców i zapotrzebowanie energii do produkcji. Dlatego wybierając produkty wykonane w technologii Aerlox klient otrzymuje ekologiczne rozwiązanie.

Źródło:

BMI Polska

Related posts

Leave a Comment