Piekarnik do zabudowy SP-70-DUO od SOLGAZ

Sprzęt AGD

Upiecze dwie pieczenie… w jednym momencie

Czas pandemii sprawił, że znaczna część Polaków zaczęła więcej gotować. Jednak – mimo zwiększonej aktywności w kuchni – planując przyrządzenie pieczonych dań obiadowych czy słodkich przekąsek, musimy ustalić pewną kolejność przyrządzania posiłków – i to nie tylko ze względu na ograniczone miejsce w piekarniku, ale raczej po to, by zapobiegać mieszaniu się zapachów. Jednocześnie różne dania wymagają często różnych temperatur pieczenia – stąd do tej pory nie przyrządzaliśmy ich równocześnie.

W odpowiedzi na te potrzeby polski producent płyt gazowych bez płomieni – SOLGAZ – wprowadził na rynek piekarnik do zabudowy SP-70-DUO, który pozwala przygotowywać dwie różne potrawy w tym samym czasie, w różnych temperaturach i warunkach pieczenia – bez problemu mieszania się zapachów.

Bezzapachowo i bezproblemowo

Nowoczesny piekarnik SP-70-DUO firmy SOLGAZ został wyposażony w 70-litrowe wnętrze z dwoma komorami, które umożliwiają jednoczesne pieczenie dwóch zupełnie różnych dań – bez strachu o wzajemne pochłanianie zapachów drugiej potrawy. Co więcej, funkcja DUO pozwala również na dopasowywanie temperatury do rodzaju przygotowywanego posiłku oraz ustalenie indywidualnych warunków pieczenia – dzięki temu, w jednym czasie możemy upiec soczystą karkówkę, jak i puszyste ciasto z jabłkami.

Sprzęt AGD, Kuchnia
Piekarnik SP-70 DUO SOLGAZ
Fot. SOLGAZ

Jeżeli jednak nie mamy w planach dwóch posiłków, nowy piekarnik SP-70-DUO od SOLGAZ pozwala na korzystanie z całości lub tylko z jednej części urządzenia, dzięki czemu proces nagrzewania się piekarnika jest o wiele szybszy. Nie bez znaczenia jest także pojemność nowego urządzenia SOLGAZ – piekarnik z prawie 70-litrowym wnętrzem pomieści każde danie.

Zobacz także:

http://gazetainstalacyjna.pl/2021/07/29/rekuperacja-w-domu-drewnianym/

Podwójna przyjemność: piękno i precyzja

Nowy piekarnik SOLGAZ to nie tylko wysoka funkcjonalność, ale też innowacyjność i prostota obsługi zamknięta w pięknym i nowoczesnym designie. Dzięki minimalistycznej formie i uniwersalnej kolorystyce, SP-70-DUO doskonale dopasowuje się do każdego rodzaju zabudowy, zapewniając wysoce estetyczny wygląd oraz inteligentną i nowoczesną obsługę.

Panel sterowania dotykowego gwarantuje precyzyjną kontrolę nad przygotowaniem dania oraz łatwą blokadę sprzętu, aby uchronić dziecko przed przypadkowym włączeniem urządzenia. Eleganckie, potrójnie przeszklone drzwiczki chronią przed poparzeniem – dzięki ich budowie, front pozostaje chłodny nawet podczas pieczenia w maksymalnej temperaturze. Same drzwi domykają się niemal bezgłośnie – bez zbędnego trzaskania po wyjęciu potrawy.

Piekarnik pełen dodatkowych możliwości

Oprócz inteligentnego pieczenia i pięknego designu, piekarnik SP-70-DUO firmy SOLGAZ zapewnia również prostotę w utrzymaniu czystości. Urządzenie wręcz czyści się samo za pomocą specjalnych wkładów katalitycznych, umieszczonych na ściankach bocznych oraz tyle piekarnika.

Sprzęt AGD, kuchnia
Piekarnik SP-70 DUO SOLGAZ
Fot. SOLGAZ

Dzięki temu nie musimy szorować urządzenia po każdym użyciu – wystarczy wymieść osad ze spodu piekarnika. Sam proces czyszczenia zalegającego brudu i tłuszczu zachodzi już w trakcie przygotowywania potrawy za pomocą spalania katalitycznego, odbywającego się od około 150 °C.

Innym atutem piekarnika SP-70-DUO są prowadnice teleskopowe, umożliwiające płynne i stabilne wysuwanie nawet najcięższych potraw. Warto wspomnieć również o wbudowanej termosondzie, która umożliwia sprawdzenie temperatury w komorze oraz stopnia upieczenia dania. Oprócz tego, nowy piekarnik firmy SOLGAZ wyposażony jest w rożen obrotowy oraz blachy do pieczenia i ruszt, które ułatwiają przygotowanie wszelkich potraw.

W najnowszym piekarniku firmy SOLGAZ z funkcją DUO, możemy – jak w przysłowiu – upiec dwie pieczenie (lub ciasta) w jednym momencie – i to bez mieszania ich charakterystycznych zapachów. Podwójną przyjemność pieczenia zapewnia szereg dodatkowych funkcji, dzięki którym domowe przygotowywanie różnych posiłków w tym samym czasie jest przyjemne i bardzo proste.

Sprawdź także:

http://www.rynekinstalacyjny.pl/aktualnosc/id11653,api-gwd-czyste-powietrze-nowy-kanal-dystrybucji-wnioskow

Źródło:
SOLGAZ sp. z o.o.

Related posts

Leave a Comment