Carrara i Basalt – nowe wypełnienia drzwi AWIDOOR od AWILUX

izolacje

Nowe wypełnienia z linii AVANGARDE – Basalt oraz Carrara – to odpowiedź na zapotrzebowanie na produkty premium nie tylko ze względu na zaawansowanie technologiczne. Luksusowe wypełnienia wpiszą się w wystrój eleganckich, a nawet ekstrawaganckich projektów, precyzyjnie dopasowując się do wymagań inwestorów i architektów.

Wulkaniczna skała

Bazalt to minerał, który pokrywa gorące jądro Ziemi, a wydostaje się na powierzchnię podczas erupcji wulkanu. Po ostygnięciu zamienia się w twardą skałę o szerokim zastosowaniu – najczęściej w budownictwie. Ta wulkaniczna skała stała się inspiracją do stworzenia nowych wypełnień drzwi wejściowych AWIDOOR z linii AVANGARDE – Basalt. Estetyka wypełnień odzwierciedla siłę i moc natury – taką, jaką wyróżnia się bazalt. Idealnie wpasuje się w wystrój nowoczesnych projektów.

Drzwi wejściowe w wersji premium
Wypełnienia do drzwi Awidoor z kolekcji Avangarde,
fot. AWILUX

W stylu minimalistycznym drzwi wejściowe Basalt będą grały pierwsze skrzypce, natomiast w przypadku stylu industrialnego – nadadzą bryle budynku głębi i charakteru. W linii wypełnień Basalt dostępne są cztery modele wypełnień – Atena, Apollo, Hermes oraz Ares. Model Hermes, dzięki odzwierciedlonej strukturze, przywodzi na myśl zastygający po wybuchu wulkanu bazalt, natomiast modele Apollo i Ares wzbogacone są o geometryczne żłobienia. Model Atena to nowoczesny i harmonijny wzór pasujący do wielu aranżacji.

Marmur karryjski

Inspiracją do stworzenia wypełnień Carrara z linii drzwi AVANGARDE była szlachetna odmiana marmuru, której złoża znaleźć można w okolicy włoskiej miejscowości o tej samej nazwie. Ceramiczne wypełnienie, które nawiązuje do struktury tego marmuru, nadaje drzwiom wejściowym luksusowego charakteru. Dzięki nim już od samego progu można podkreślić styl, który uwielbiają inwestorzy decydujący się na ten rodzaj drzwi wejściowych dostępnych w ofercie AWILUX.

Drzwi wejściowe w wersji premium
Wypełnienia do drzwi Awidoor z kolekcji Vangarde Carrara – model Apollo,
fot. AWILUX

Drzwi Carrara sprawdzą się w nowoczesnych budynkach mieszkalnych, które nie boją się mocnych akcentów i stawiają na jakość. Wypełnienie Carrara, podobnie jak Basalt, dostępne jest w czterech oryginalnych modelach. Model Hermes to ukłon w stronę naturalnego materiału bez zbędnych dodatków. Natomiast model Ares oraz Apollo zostały dodatkowo ozdobione geometrycznymi pasami, które nadają im szyku. Z kolei Atena to model z przeszkleniem biegnącym przez środek drzwi.

Drzwi wejściowe w wersji premium

Oferta drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX powstała w oparciu o realne potrzeby inwestorów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Szeroki wybór stylistyczny trafia w gusta wszystkich zainteresowa-nych osób, a wysoka jakość wykonania drzwi sprawia, że gwarantują one bezpieczeństwo i wygodę użyt-kowania. Drzwi aluminiowe z linii AVANGARDE o głębokości zabudowy 90 mm to wyjątkowe modele o ciekawym wyposażeniu.

Drzwi wejściowe w wersji premium
Wypełnienia do drzwi Awidoor z kolekcji Avangarde Basalt – model Hermes,
fot. AWILUX

W standardzie drzwi mają ukryte skrzydło od strony zewnętrznej, jednak za do-datkową opłatą możliwa jest również wersja obustronna. W podstawowym wyposażeniu wewnętrzna strona drzwi jest gładka, w kolorze białym lub antracytowym. Istnieje jednak możliwość zamówienia drzwi w specjalnym pakiecie NeroStyle. Firma AWILUX umożliwia także montaż lustra po wewnętrznej stronie drzwi.

Kolekcja AWIDOOR od AWILUX to ponad kilkadziesiąt modeli drzwi wejściowych, które oferują szeroki wachlarz możliwości zarówno pod względem estetyki wypełnień, jak i zaawansowania technologicznego każdego z rozwiązań. Ten mnogi wybór wyjątkowych drzwi pozwala na precyzyjne dopasowanie do ścisłych wymagań inwestorów – od rodzaju okucia, materiału i wzoru wypełnienia, aż po indywidualny wybór wszelkich elementów dodatkowych. Dzięki nowym, ekskluzywnym wypełnieniom – Basalt oraz Carrara – inwestycja zyska nie tylko bezpieczeństwo i wygodę, ale także elegancję i piękno czerpiące z natury.

Źródło:

AWILUX

Related posts

Leave a Comment